Tým

Atelier SECCO, s.r.o. založil Ing.arch. Michal Sedlář, který se architekturou a designem zabývá již od roku 2001. V roce 2006 byl za účelem projektování staveb založen Atelier SECCO s.r.o. – Sedlar Creative Company.

Ing. arch. Michal Sedlář jednatel, vedoucí architekt

Michal Sedlář vystudoval obor architektura/stavitelství na FA ČVUT a již v průběhu studia pracoval v několika architektonických ateliérech. Působil ve společnosti Hunter&Douglas, Arwen a developerské firmě Ekospol jako hlavní architekt. V roce 2006 založil architektonický ateliér SECCO, s.r.o., který se postupně rozrůstá a prosperuje. V roce 2016 získal ateliér v čele s architektem Sedlářem cenu Stavby roku Olomouckého kraje za projekt Termální park Velké Losiny. Michal Sedlář je ženatý a má 3 děti.

Ing. Pavel Mikolajek vedoucí kanceláře, finanční ředitel

Pavel Mikolajek je absolventem vysoké školy ekonomické. Má 15 let zkušeností z řídících struktur na pozici ekonoma ve státní správě. Má 20 let zkušeností v oblasti vojenských a mírových operací při OSN např., v Saudské Arábii či bývalé Jugoslávii. Působil několik let v OSN v New Yorku v divizi pro mírové operace a jako diplomat stálé mise ČR při OSN. Na MO ČR působil jako vedoucí projektu infrastruktury NATO v ČR. Posledním zahraničním projektem Pavla Mikolajka bylo 5-ti leté působení na velitelství NATO v Bruselu na pozici diplomata. V současnosti působí na pozici vedoucího kanceláře a finančního ředitele společnosti Ateliér Secco. Je ženatý a má 2 děti.

Karin Mikolajková vedoucí kanceláře
Ing. arch. Tomáš Brix senior architekt
Ing. arch. Barbora Malcová senior architekt
Ing. arch. David Kindl architekt
Kamil Holman elektro-inženýr
Ing.arch. Frederika Husárová senior architektka
Naďa Vespalcová administrativa
Ing.arch. Jiří Vorobel architekt
Ing. arch. Michal Hybský architekt
Ondřej Hrazdira junior architekt
Ing. arch. Adam Suder HIP, senior architekt
Ing. arch. Jaroslav Koška senior architekt
David Bradáč junior architekt
Ing. arch. Jan Derka architekt
Barbora Soukupová junior architect