Tým

Atelier SECCO, s.r.o. založil Ing.arch. Michal Sedlář, který se architekturou a designem zabývá již od roku 2001. V roce 2006 byl za účelem projektování staveb založen Atelier SECCO s.r.o. – Sedlar Creative Company.

Ing. arch. Michal Sedlář jednatel, vedoucí architekt

Michal Sedlář vystudoval obor architektura/stavitelství na FA ČVUT a již v průběhu studia pracoval v několika architektonických ateliérech. Působil ve společnosti Hunter&Douglas, Arwen a developerské firmě Ekospol jako hlavní architekt. V roce 2006 založil architektonický ateliér SECCO, s.r.o., který se postupně rozrůstá a prosperuje. V roce 2016 získal ateliér v čele s architektem Sedlářem cenu Stavby roku Olomouckého kraje za projekt Termální park Velké Losiny. Michal Sedlář je ženatý a má 3 děti.

Ing. Pavel Mikolajek vedoucí kanceláře, finanční ředitel

Pavel Mikolajek je absolventem vysoké školy ekonomické. Má 15 let zkušeností z řídících struktur na pozici ekonoma ve státní správě. Má 20 let zkušeností v oblasti vojenských a mírových operací při OSN např., v Saudské Arábii či bývalé Jugoslávii. Působil několik let v OSN v New Yorku v divizi pro mírové operace a jako diplomat stálé mise ČR při OSN. Na MO ČR působil jako vedoucí projektu infrastruktury NATO v ČR. Posledním zahraničním projektem Pavla Mikolajka bylo 5-ti leté působení na velitelství NATO v Bruselu na pozici diplomata. V současnosti působí na pozici vedoucího kanceláře a finančního ředitele společnosti Ateliér Secco. Je ženatý a má 2 děti.

Karin Mikolajková obchodní ředitelka
Ing. arch. Tomáš Brix senior architekt
Ing. arch. Barbora Malcová senior architekt
Ing. arch. David Kindl architekt
Kamil Holman elektro-inženýr
Ing.arch. Frederika Husárová senior architektka
Naďa Vespalcová administrativa
Ing.arch. Lucie Králová senior architektka
Ing. arch. Michal Hybský architekt
Ondřej Hrazdira junior architekt